SFM-127-02-F-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος .050'' X .050
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SFM-127-02-F-D Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 19145 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης 250VAC Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Σειρά Tiger Eye™ SFM
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm) Pitch - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 54 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 6.15mm, 6.30mm, 7.92mm, 8.08mm, 9.70mm, 9.86mm, 11.61mm, 11.76mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Liquid Crystal Polymer (LCP) Ύψος μόνωσης 0.185" (4.70mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 54 Position Receptacle Connector Surface Mount τρέχουσα Αξιολόγηση 3.2A per Contact