QTS-025-01-F-D-GP
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος .635MM DOUBLE ROW HS TERMINAL AS
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος QTS-025-01-F-D-GP Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 13117 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά Q Strip® QTS Πίσσα 0.025" (0.64mm)
Συσκευασία Bulk Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 50 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 5mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.168" (4.27mm)
Χαρακτηριστικά Ground Bus (Plane), Mating Guide Λεπτομερής περιγραφή 50 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold