QSS-025-01-L-D-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 50POS DUAL .635MM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.QSS-025-01-L-D-LC.pdf2.QSS-025-01-L-D-LC.pdf3.QSS-025-01-L-D-LC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος QSS-025-01-L-D-LC Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή CONN RCPT 50POS DUAL .635MM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά Q Strip® QSS Πίσσα 0.025" (0.64mm)
Συσκευασία Tube Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 50 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.143" (3.63mm)
Χαρακτηριστικά Board Lock, Ground Bus (Plane) Λεπτομερής περιγραφή 50 Position Connector Socket, Center Strip Contacts Surface Mount Gold