QSH-020-01-F-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος .5MM DOUBLE ROW MI SOCKET ASSEMB
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος QSH-020-01-F-D Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή .5MM DOUBLE ROW MI SOCKET ASSEMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14050 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά Q Strip® QSH Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tray Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 40 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 5mm, 8mm, 11mm, 14mm, 16mm, 19mm, 25mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.128" (3.25mm) Χαρακτηριστικά Ground Bus (Plane)
Λεπτομερής περιγραφή 40 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος 3.00µin (0.076µm)
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Center Strip Contacts
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
QSH-020-01-F-D-DP-A-FL
QSH-020-01-F-D-DP-A-FL
Σε απόθεμα: 13920 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
QSH-020-01-C-D-DP-K
QSH-020-01-C-D-DP-K
Κατεβάστε:
RFQ
QSH-020-01-F-D-DP-A-L
QSH-020-01-F-D-DP-A-L
QSH-020-01-C-D-DP-L
QSH-020-01-C-D-DP-L
QSH-020-01-C-D-DP-GP
QSH-020-01-C-D-DP-GP
QSH-020-01-F-D-DP-A-K
QSH-020-01-F-D-DP-A-K
Περιγραφή: .5MM DOUBLE ROW MI SKT ASSY
Κατεβάστε: QSH-020-01-F-D-DP-A-K.pdf
QSH-020-01-C-D-DP-A-TR
QSH-020-01-C-D-DP-A-TR
QSH-020-01-C-D-DP-L-K
QSH-020-01-C-D-DP-L-K
QSH-020-01-F-D-DP
QSH-020-01-F-D-DP
QSH-020-01-C-D-DP-K-TR
QSH-020-01-C-D-DP-K-TR
QSH-020-01-F-D-DP-A
QSH-020-01-F-D-DP-A
Κατεβάστε: QSH-020-01-F-D-DP-A.pdf
QSH-020-01-F-D-DP-A-K-TR
QSH-020-01-F-D-DP-A-K-TR
Κατεβάστε: QSH-020-01-F-D-DP-A-K-TR.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών