QSE-080-01-F-D-A
Samtec Inc.Samtec Inc.
QSE-080-01-F-D-A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Samtec, Inc.
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HI-SPEED DUAL 160POS
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος QSE-080-01-F-D-A Κατασκευαστής Samtec Inc.
Περιγραφή CONN RCPT HI-SPEED DUAL 160POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά Q Strip® QSE Κατάσταση RoHS Tube
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 160
Αριθμός αγωγοί 0.031" (0.80mm) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή QSE-080-01-F-D-A Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 5mm, 8mm, 11mm, 14mm, 16mm, 19mm, 25mm
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.128" (3.25mm) Χαρακτηριστικά Board Guide, Ground Bus (Plane)
Διευρυμένη περιγραφή 160 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Περιγραφή CONN RCPT HI-SPEED DUAL 160POS