QMS-032-01-L-D-DP-RA-PC4
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος .635MM DOUBLE ROW TERMINAL STRIP
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος QMS-032-01-L-D-DP-RA-PC4 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 7064 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά Power Q2™ QMS Πίσσα 0.025" (0.64mm)
Συσκευασία Tray Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 72 (64 + 8 Power) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle; Through Hole
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.320" (8.12mm) Χαρακτηριστικά Ground Bus (Plane), Power Pins (8)