QMS-016-09.75-SL-D-A
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος .635MM DOUBLE ROW TERMINAL STRIP
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος QMS-016-09.75-SL-D-A Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 13107 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά Power Q2™ QMS Πίσσα 0.025" (0.64mm)
Συσκευασία Tray Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 32 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 14mm, 16mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.368" (9.35mm)
Χαρακτηριστικά Board Guide, Ground Bus (Plane) Λεπτομερής περιγραφή 32 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold