QFS-078-04.25-L-D-RF2
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος QFS .635MM STRIPS
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος QFS-078-04.25-L-D-RF2 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 4368 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά RF Q2™ QFS Πίσσα 0.025" (0.64mm)
Συσκευασία Bulk Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 160 (156 + 4 RF Jacks) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 10mm, 11mm, 14mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.293" (7.45mm)