QFS-064-01-SL-D-DP-RA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος QFS .635MM STRIPS
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος QFS-064-01-SL-D-DP-RA Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 4559 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά Power Q2™ QFS Πίσσα 0.025" (0.64mm)
Συσκευασία Bulk Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 128 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Χαρακτηριστικά Ground Bus (Plane) Λεπτομερής περιγραφή 128 Position Connector Differential Pair Array, Female Surface Mount, Right Angle Gold