QFS-026-06.25-SL-D-P
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος QFS .635MM STRIPS
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος QFS-026-06.25-SL-D-P Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 8881 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά Power Q2™ QFS Πίσσα 0.025" (0.64mm)
Συσκευασία Bulk Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 52 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 12mm, 13mm, 16mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.356" (9.04mm)
Χαρακτηριστικά Ground Bus (Plane), Pick and Place Λεπτομερής περιγραφή 52 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold