QFS-026-04.25-L-D-PC4
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
QFS-026-04.25-L-D-PC4 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Samtec, Inc.
Περιγραφή προϊόντος CONN BOARD TO BOARD SKT 4PWR/52S
Φύλλα δεδομένων: 1.QFS-026-04.25-L-D-PC4.pdf2.QFS-026-04.25-L-D-PC4.pdf3.QFS-026-04.25-L-D-PC4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
52 pcs
104 pcs
260 pcs
520 pcs
1040 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος QFS-026-04.25-L-D-PC4 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Σειρά Power Q2™ QFS Πίσσα 0.025" (0.64mm)
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα Q6816237
QFS-026-04.25-L-D-PC4-ND
SAM10633
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 60 (52 + 8 Power)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 10mm, 11mm, 14mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.278" (7.06mm)