MVAS-114-ZSGT-13
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET PGA 114POS GOLD
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MVAS-114-ZSGT-13 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή CONN SOCKET PGA 114POS GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος PGA Τερματικότητα Post Μήκος -
Λήξη Solder Σειρά MVAS
Pitch - Δημοσίευση 0.100" (2.54mm) Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)