MTSW-204-08-T-S-100
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 4POS .25" T/H
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MTSW-204-08-T-S-100 Κατασκευαστής Samtec Inc.
Περιγραφή CONN HEADER 4POS .25" T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - DC Spark Over (Nom) Phosphor Bronze Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Λήξη Solder Στυλ Board to Board or Cable
στοίβαγμα Κατεύθυνση Male Pin Περιβάλλει 0.100" (2.54mm)
Τερματισμός ασπίδας Square Σειρά Flex Stack, MTSW
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα Unshrouded Κατάσταση RoHS Tube
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα - Pitch - Σύνδεσμος -
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.330" (8.38mm) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων 4
Αριθμός Επαφές - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Υλικό - Μόνωση All Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MTSW-204-08-T-S-100 Μήκος - Post (ζευγάρωμα) -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Tin Ύψος μόνωσης 0.530" (13.46mm)
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 4 Positions Header, Cuttable Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Tin
Περιγραφή CONN HEADER 4POS .25" T/H τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία - Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.100" (2.54mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post Polyester, Glass Filled
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating Tin Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Τύπος υποδοχής Header, Cuttable