MTSW-106-07-F-S-240
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MODIFIED .025 SQUARE POST TERMIN
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MTSW-106-07-F-S-240 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά Flex Stack, MTSW Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Tube
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.430" (10.92mm) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 6 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyester, Glass Filled Ύψος μόνωσης 0.100" (2.54mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 6 position 0.100" (2.54mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.090" (2.29mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.240" (6.10mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -