MTSW-104-08-L-D-285
Samtec Inc.Samtec Inc.
Samtec Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 8POS .100" TH DUAL
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MTSW-104-08-L-D-285 Κατασκευαστής Samtec Inc.
Περιγραφή CONN HEADER 8POS .100" TH DUAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - DC Spark Over (Nom) Phosphor Bronze Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Λήξη Solder Στυλ Board to Board or Cable
στοίβαγμα Κατεύθυνση Male Pin Περιβάλλει 0.100" (2.54mm)
Τερματισμός ασπίδας Square Σειρά Flex Stack, MTSW
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα Unshrouded Κατάσταση RoHS Tube
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα - Pitch - Σύνδεσμος -
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.145" (3.68mm) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 8
Αριθμός Επαφές - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Υλικό - Μόνωση All Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MTSW-104-08-L-D-285 Μήκος - Post (ζευγάρωμα) -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Tin Ύψος μόνωσης 0.530" (13.46mm)
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 8 Positions Header, Cuttable Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
Περιγραφή CONN HEADER 8POS .100" TH DUAL τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία - Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.285" (7.24mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post Polyester, Glass Filled
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating Gold Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση 10µin (0.25µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Τύπος υποδοχής Header, Cuttable