MIS-038-01-F-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET STRIP 76POS
Φύλλα δεδομένων: 1.MIS-038-01-F-D.pdf2.MIS-038-01-F-D.pdf3.MIS-038-01-F-D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIS-038-01-F-D Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή CONN SOCKET STRIP 76POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά Q Strip® MIS Πίσσα 0.025" (0.64mm)
Συσκευασία Tray Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 76 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 11mm, 16mm, 18.75mm, 22mm
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.143" (3.63mm) Χαρακτηριστικά Board Guide, Ground Bus (Plane)
Λεπτομερής περιγραφή 76 Position Connector Socket, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Socket, Center Strip Contacts
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MISM-3V1R-8-12.5
MISM-3V1R-8-12.5
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: SWITCH REED SPST-NO 180MA 120V
Σε απόθεμα: 58421 pcs
Κατεβάστε: MISM-3V1R-8-12.5.pdf
RFQ
MIS-057-01-F-D
MIS-057-01-F-D
Περιγραφή: .635MM DOUBLE ROW HS TERMINAL AS
Σε απόθεμα: 10439 pcs
Κατεβάστε: MIS-057-01-F-D.pdf
RFQ
MIS1CCN
MIS1CCN
Κατασκευαστές: Weidmuller
Περιγραφή: RELAY SOCKET 5 POSITION DIN RAIL
Κατεβάστε:
MIS-019-01-F-D-K
MIS-019-01-F-D-K
Κατεβάστε: MIS-019-01-F-D-K.pdf
MIS-038-01-F-D-K
MIS-038-01-F-D-K
Κατεβάστε: MIS-038-01-F-D-K.pdf
MISC EVK & SDK - ATLAS
MISC EVK & SDK - ATLAS
Κατασκευαστές: CSR PLC (Qualcomm)
Περιγραφή: KIT DEV ATLAS GPS
Κατεβάστε:
Περιγραφή: CONN SOCKET STRIP 38POS
Κατεβάστε: MIS-019-01-F-D.pdf
MIS2DHTR
MIS2DHTR
Κατασκευαστές: STMicroelectronics
Περιγραφή: ACCEL 2-16G I2C/SPI 12LGA
Κατεβάστε: MIS2DHTR.pdf
MISM-3V1R-6-10
MISM-3V1R-6-10
Κατεβάστε: MISM-3V1R-6-10.pdf
MIS1N
MIS1N
Κατασκευαστές: Weidmuller
MISM-3V1B-6-12.5
MISM-3V1B-6-12.5
Περιγραφή: SWITCH REED MAG SPST 6-12AT
MISM-3V1B-6-10
MISM-3V1B-6-10
Κατεβάστε: MISM-3V1B-6-10.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών