JSO-0815-03-L
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος ROUND STANDOFF SS 8.15MM
Φύλλα δεδομένων: 1.JSO-0815-03-L.pdf2.JSO-0815-03-L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του JSO-0815-03-L
Αριθμός εξαρτήματος JSO-0815-03-L Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή ROUND STANDOFF SS 8.15MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 39611 pcs Φύλλο δεδομένων 1.JSO-0815-03-L.pdf2.JSO-0815-03-L.pdf
Βάρος - Τύπος Round Standoff
Βιδωμένο / μη διορθωμένο Threaded Σειρά -
Βίδα, Μέγεθος Νήματος - Επιμετάλλωση -
Αλλα ονόματα JSO-0815-03-L-ND
SAM11450
Υλικό Stainless Steel
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Συνολικά -
Γένος Male, Female Χαρακτηριστικά Stackable
Διάμετρος - Έξω 0.271" (6.89mm) Διάμετρος - Μέσα -
Λεπτομερής περιγραφή Round Standoff Threaded Stainless Steel 0.321" (8.15mm) Χρώμα -
Μεταξύ Διοικητικό Ύψος 0.321" (8.15mm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
JSO-1215-03-L
JSO-1215-03-L
Περιγραφή: ROUND STANDOFF SS 12.15MM
Κατεβάστε: JSO-1215-03-L.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Wurth Electronics
Περιγραφή: PLASTIC SPACER STUD METRIC THREA
Κατεβάστε:
RFQ
Περιγραφή: HEX STANDOFF M3X0.5 STEEL 10MM
Κατεβάστε:
Κατασκευαστές: Bivar, Inc.
Περιγραφή: ROUND SPACER #6 NYLON 15.24MM
Περιγραφή: ROUND STANDOFF SS 7.15MM
Κατεβάστε: JSO-0715-01-L.pdf
R40-3002502
R40-3002502
Κατασκευαστές: Harwin
Περιγραφή: HEX STANDOFF M4X0.7 BRASS 25MM
Κατεβάστε: R40-3002502.pdf
Κατασκευαστές: Bivar, Inc.
Περιγραφή: ROUND SPACER NYLON 12.57MM