HMTSW-101-22-F-S-405
Επισκόπηση προϊόντος
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HMTSW-101-22-F-S-405 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 361328 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά Flex Stack, HMTSW Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα - Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.630" (16.00mm) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Liquid Crystal Polymer (LCP) Ύψος μόνωσης 0.100" (2.54mm)
Χρώμα μόνωσης Natural Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 1 position τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.125" (3.18mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.405" (10.29mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -