HMTSW-101-07-G-S-024
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MODIFIED .025 SQUARE POST TERMIN
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HMTSW-101-07-G-S-024 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 320039 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά Flex Stack, HMTSW Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα - Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.430" (10.92mm) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Liquid Crystal Polymer (LCP) Ύψος μόνωσης 0.100" (2.54mm)
Χρώμα μόνωσης Natural Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 1 position τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.306" (7.77mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.024" (0.61mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post 3.00µin (0.076µm)