HDWM-40-53-S-D-385
Επισκόπηση προϊόντος
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HDWM-40-53-S-D-385 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 7993 pcs Φύλλο δεδομένων
Λήξη Solder Σειρά Flex Stack, HDWM
σειρά Απόσταση 0.100" (2.54mm) Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Bulk Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 80 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Ουρά 0.120" (3.048mm)
Μήκος - Ύψος Stack 0.385" (9.779mm) Μήκος - Post (ζευγάρωμα) -
Μήκος - Συνολική ακίδα 0.505" (12.827mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή 80 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Post (ζευγάρωμα) 30.0µin (0.76µm)