HDWM-30-59-S-D-445
Επισκόπηση προϊόντος
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HDWM-30-59-S-D-445 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 8546 pcs Φύλλο δεδομένων
Λήξη Solder Σειρά Flex Stack, HDWM
σειρά Απόσταση 0.100" (2.54mm) Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Bulk Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 60 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Ουρά 0.120" (3.048mm)
Μήκος - Ύψος Stack 0.445" (11.303mm) Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.190" (4.826mm)
Μήκος - Συνολική ακίδα 0.755" (19.177mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή 60 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Post (ζευγάρωμα) 30.0µin (0.76µm)