HDWM-16-59-S-D-455
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος .050" BOARD SPACERS
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HDWM-16-59-S-D-455 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 17160 pcs Φύλλο δεδομένων
Λήξη Solder Σειρά Flex Stack, HDWM
σειρά Απόσταση 0.100" (2.54mm) Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Bulk Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 32 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Ουρά 0.120" (3.048mm)
Μήκος - Ύψος Stack 0.455" (11.557mm) Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.180" (4.572mm)
Μήκος - Συνολική ακίδα 0.755" (19.177mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή 32 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Post (ζευγάρωμα) 30.0µin (0.76µm)