HDWM-07-54-L-S-352
Επισκόπηση προϊόντος
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HDWM-07-54-L-S-352 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 75528 pcs Φύλλο δεδομένων
Λήξη Solder Σειρά Flex Stack, HDWM
σειρά Απόσταση - Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Bulk Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 7 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Ουρά 0.120" (3.048mm)
Μήκος - Ύψος Stack 0.352" (8.941mm) Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.083" (2.108mm)
Μήκος - Συνολική ακίδα 0.555" (14.097mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή 7 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Post (ζευγάρωμα) 10.0µin (0.25µm)