FTSH-120-01-F-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
FTSH-120-01-F-D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Samtec, Inc.
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 40POS DUAL .05" VERT
Φύλλα δεδομένων: 1.FTSH-120-01-F-D.pdf2.FTSH-120-01-F-D.pdf3.FTSH-120-01-F-D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
23 pcs
115 pcs
506 pcs
1012 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FTSH-120-01-F-D Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή CONN HEADER 40POS DUAL .05" VERT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά FTSH Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm) Συσκευασία Tube
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.309" (7.86mm) Αλλα ονόματα FTSH-120-01-F-D-ND
SAM10514
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 40
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Liquid Crystal Polymer (LCP) Ύψος μόνωσης 0.099" (2.51mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 40 position 0.050" (1.27mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 3.4A per Contact
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.090" (2.29mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.120" (3.05mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 3.00µin (0.076µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Header, Cuttable
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FTSH-120-01-F-D-EJ-K
FTSH-120-01-F-D-EJ-K
Κατασκευαστές: Samtec, Inc.
Περιγραφή: .050'' X .050 TERMINAL STRIP
Σε απόθεμα: 16095 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
FTSH-119-04-SM-MT-TR
FTSH-119-04-SM-MT-TR
Κατεβάστε:
RFQ
FTSH-120-01-F-D-EL
FTSH-120-01-F-D-EL
FTSH-120-01-F-D-EJ
FTSH-120-01-F-D-EJ
FTSH-119-05-F-DV
FTSH-119-05-F-DV
FTSH-119-05-L-DV
FTSH-119-05-L-DV
FTSH-120-01-F-D-K
FTSH-120-01-F-D-K
Κατεβάστε: FTSH-120-01-F-D-K.pdf
FTSH-119-04-TM-MT
FTSH-119-04-TM-MT
FTSH-120-01-F-D-RA
FTSH-120-01-F-D-RA
Περιγραφή: CONN HEADER 40POS DUAL .05" R/A
Κατεβάστε: FTSH-120-01-F-D-RA.pdf
FTSH-119-04-TM-MT-TR
FTSH-119-04-TM-MT-TR
FTSH-119-05-F-DV-P-TR
FTSH-119-05-F-DV-P-TR
Κατεβάστε: FTSH-119-05-F-DV-P-TR.pdf
FTSH-120-01-F-D-LC
FTSH-120-01-F-D-LC
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών