FSI-140-10-L-D-M
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FSI-140-10-L-D-M Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9427 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά FSI Πίσσα 0.039" (1.00mm)
Συσκευασία Tube Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 80 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.394" (10.00mm)
Χαρακτηριστικά Mounting Flange Λεπτομερής περιγραφή 80 Position Connector Stacking Compression Surface Mount Gold
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 10.0µin (0.25µm) Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Stacking Compression
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FSI-140-10-L-D-K
FSI-140-10-L-D-K
Σε απόθεμα: 10519 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
FSI-140-10-L-D-M-AD-K
FSI-140-10-L-D-M-AD-K
Κατεβάστε:
RFQ
FSI-140-10-L-D-E-AT-K-TR
FSI-140-10-L-D-E-AT-K-TR
FSI-140-10-L-D-E-K-TR
FSI-140-10-L-D-E-K-TR
FSI-140-10-L-D-M-AB-TR
FSI-140-10-L-D-M-AB-TR
FSI-140-10-L-D-E-AT-TR
FSI-140-10-L-D-E-AT-TR
FSI-140-10-L-D-M-AD
FSI-140-10-L-D-M-AD
FSI-140-10-L-D-M-AB
FSI-140-10-L-D-M-AB
FSI-140-10-L-D-M-AB-K-TR
FSI-140-10-L-D-M-AB-K-TR
FSI-140-10-L-D-E-K
FSI-140-10-L-D-E-K
FSI-140-10-L-D-M-AB-K
FSI-140-10-L-D-M-AB-K
FSI-140-10-L-D-E-TR
FSI-140-10-L-D-E-TR
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών