FSI-135-10-L-S-AD
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FSI-135-10-L-S-AD Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21911 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά FSI Πίσσα 0.039" (1.00mm)
Συσκευασία Tube Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 35 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.394" (10.00mm)
Χαρακτηριστικά Board Guide, Mating Guide Λεπτομερής περιγραφή 35 Position Connector Stacking Compression Surface Mount Gold