FC1-23-L2-T-TR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FC1-23-L2-T-TR Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή 1MM SINGLE ROW CONNECTOR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 55401 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Σειρά FC1 Πίσσα 0.039" (1.00mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
Αριθμός θέσεων 23 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
Κύκλοι του ζευγαρώματος 25 Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks κλείδωμα Χαρακτηριστικό -
στέγαση χρώμα Black Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο -
Flat Flex Type FFC Χαρακτηριστικά Low Insertion Force (LIF), Solder Retention
FFC, FCB Πάχος 0.30mm Λεπτομερής περιγραφή 23 Position FFC Connector Contacts, Top and Bottom 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A per Contact Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze