FC1-15-01-T-LC
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
FC1-15-01-T-LC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Samtec, Inc.
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC VERT 15POS 1.00MM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.FC1-15-01-T-LC.pdf2.FC1-15-01-T-LC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
33 pcs
66 pcs
132 pcs
264 pcs
528 pcs
1023 pcs
2508 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FC1-15-01-T-LC Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή CONN FFC VERT 15POS 1.00MM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 84043 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FC1-15-01-T-LC.pdf2.FC1-15-01-T-LC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Σειρά FC1 Πίσσα 0.039" (1.00mm)
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα FC1-15-01-T-LC-ND
SAM12543
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C Αριθμός θέσεων 15
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κύκλοι του ζευγαρώματος 25 Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks κλείδωμα Χαρακτηριστικό -
στέγαση χρώμα Black Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.204" (5.18mm)
Flat Flex Type FFC Χαρακτηριστικά Board Lock
FFC, FCB Πάχος 0.30mm Λεπτομερής περιγραφή 15 Position FFC Connector Contacts, Vertical, 2 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A per Contact Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Σχετικά προϊόντα
FC1-15-01-T-LC-K
FC1-15-01-T-LC-K
Κατασκευαστές: Samtec, Inc.
Περιγραφή: 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
Κατεβάστε:
RFQ
FC1-15-02-T
FC1-15-02-T
Κατεβάστε:
RFQ
FC1-14-L2-T-WT
FC1-14-L2-T-WT
Κατεβάστε: FC1-15-01-T.pdf
FC1-15-01-T-LC-TR
FC1-15-01-T-LC-TR
FC1-14-L2-T-TR
FC1-14-L2-T-TR
FC1-15-01-T-LC-K-TR
FC1-15-01-T-LC-K-TR