FC1-11-L1-T-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FC1-11-L1-T-LC Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή 1MM SINGLE ROW CONNECTOR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 59242 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Σειρά FC1 Πίσσα 0.039" (1.00mm)
Συσκευασία Tube Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
Αριθμός θέσεων 11 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κύκλοι του ζευγαρώματος 25 Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks κλείδωμα Χαρακτηριστικό -
στέγαση χρώμα Black Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.204" (5.18mm)
Flat Flex Type FFC Χαρακτηριστικά Board Lock, Low Insertion Force (LIF), Solder Retention
FFC, FCB Πάχος 0.30mm Λεπτομερής περιγραφή 11 Position FFC Connector Contacts, Vertical, 2 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A per Contact Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze