FC1-11-01-T-LC
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FC1-11-01-T-LC Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή 1MM SINGLE ROW CONNECTOR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 65222 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Σειρά FC1 Πίσσα 0.039" (1.00mm)
Συσκευασία Tube Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
Αριθμός θέσεων 11 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κύκλοι του ζευγαρώματος 25 Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks κλείδωμα Χαρακτηριστικό -
στέγαση χρώμα Black Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.204" (5.18mm)
Flat Flex Type FFC Χαρακτηριστικά Board Lock
FFC, FCB Πάχος 0.30mm Λεπτομερής περιγραφή 11 Position FFC Connector Contacts, Vertical, 2 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A per Contact Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Επικοινωνία Finish Tin
Τύπος σύνδεσης / επαφής Contacts, Vertical, 2 Sided Cable End Type -
ενεργοποιητή Υλικό - ενεργοποιητή χρώματος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FC1-11-01-T-K-TR
FC1-11-01-T-K-TR
Σε απόθεμα: 72323 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
FC1-10-L2-T
FC1-10-L2-T
Κατεβάστε:
RFQ
FC1-11-01-T
FC1-11-01-T