ESQT-149-02-F-D-710
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος ELEVATED 2MM SOCKETS
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ESQT-149-02-F-D-710 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή ELEVATED 2MM SOCKETS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8751 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Σειρά ESQT
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 98 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Liquid Crystal Polymer (LCP) Ύψος μόνωσης 0.710" (18.03mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 98 Position Elevated Socket Connector Through Hole τρέχουσα Αξιολόγηση 4.5A per Contact
Επικοινωνία Τύπος Forked Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.140" (3.56mm)