EHT-120-01-SM-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
EHT-120-01-SM-D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Samtec, Inc.
Περιγραφή προϊόντος 2MM EJECTOR HEADER
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EHT-120-01-SM-D Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή 2MM EJECTOR HEADER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6710 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά EHT Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Tube
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 40 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Liquid Crystal Polymer (LCP) Ύψος μόνωσης 0.370" (9.40mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Keying Slot στερέωσης Τύπος Latch Lock/Eject Hooks
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 40 position 0.079" (2.00mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.114" (2.90mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.120" (3.05mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 30.0µin (0.76µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
EHT-120-01-SM-D-SM
EHT-120-01-SM-D-SM
Κατασκευαστές: Samtec, Inc.
Περιγραφή: 2MM EJECTOR HEADER
Σε απόθεμα: 5642 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
EHT-120-01-S-D-SM-TR
EHT-120-01-S-D-SM-TR
Περιγραφή: 2MM EJECTOR HEADER
Κατεβάστε:
RFQ
EHT-120-01-S-D-SM-SR-K
EHT-120-01-S-D-SM-SR-K
Περιγραφή: 2MM EJECTOR HEADER
EHT-120-01-SM-D-SM-40-P-TR
EHT-120-01-SM-D-SM-40-P-TR
Περιγραφή: 2MM EJECTOR HEADER
EHT-120-01-S-D-SM-SR-K-TR
EHT-120-01-S-D-SM-SR-K-TR
Περιγραφή: 2MM EJECTOR HEADER
EHT-120-01-SM-D-SM-K-TR
EHT-120-01-SM-D-SM-K-TR
Περιγραφή: 2MM EJECTOR HEADER
EHT-120-01-S-D-SR
EHT-120-01-S-D-SR
Περιγραφή: 2MM EJECTOR HEADER
EHT-120-01-S-D-SM-P-TR
EHT-120-01-S-D-SM-P-TR
Περιγραφή: 2MM EJECTOR HEADER
EHT-120-01-SM-D-RA
EHT-120-01-SM-D-RA
Περιγραφή: 2MM EJECTOR HEADER
EHT-120-01-SM-D-SM-LC
EHT-120-01-SM-D-SM-LC
Περιγραφή: 2MM EJECTOR HEADER
EHT-120-01-S-D-SM-SR
EHT-120-01-S-D-SM-SR
Περιγραφή: 2MM EJECTOR HEADER
EHT-120-01-SM-D-SM-01
EHT-120-01-SM-D-SM-01
Περιγραφή: 2MM EJECTOR HEADER
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών