DWM-50-61-G-D-920
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος .050" BOARD SPACERS
Φύλλα δεδομένων: 1.DWM-50-61-G-D-920.pdf2.DWM-50-61-G-D-920.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DWM-50-61-G-D-920 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 6720 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DWM-50-61-G-D-920.pdf2.DWM-50-61-G-D-920.pdf
Λήξη Solder Σειρά Flex Stack, DWM
σειρά Απόσταση 0.100" (2.54mm) Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Bulk Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 100 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Ουρά 0.120" (3.048mm)
Μήκος - Ύψος Stack 0.920" (23.368mm) Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.010" (0.254mm)
Μήκος - Συνολική ακίδα 1.050" (26.670mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή 100 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Post (ζευγάρωμα) 10.0µin (0.25µm)