DWM-50-52-G-S-303
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος .050" BOARD SPACERS
Φύλλα δεδομένων: 1.DWM-50-52-G-S-303.pdf2.DWM-50-52-G-S-303.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DWM-50-52-G-S-303 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 12404 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DWM-50-52-G-S-303.pdf2.DWM-50-52-G-S-303.pdf
Λήξη Solder Σειρά Flex Stack, DWM
σειρά Απόσταση - Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Bulk Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 50 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Ουρά 0.120" (3.048mm)
Μήκος - Ύψος Stack 0.303" (7.696mm) Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.002" (0.051mm)
Μήκος - Συνολική ακίδα 0.425" (10.800mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή 50 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Post (ζευγάρωμα) 10.0µin (0.25µm)