DWM-40-59-L-S-490
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος .050" BOARD SPACERS
Φύλλα δεδομένων: 1.DWM-40-59-L-S-490.pdf2.DWM-40-59-L-S-490.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DWM-40-59-L-S-490 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 13250 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DWM-40-59-L-S-490.pdf2.DWM-40-59-L-S-490.pdf
Λήξη Solder Σειρά Flex Stack, DWM
σειρά Απόσταση - Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Bulk Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 40 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Ουρά 0.120" (3.048mm)
Μήκος - Ύψος Stack 0.490" (12.446mm) Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.145" (3.683mm)
Μήκος - Συνολική ακίδα 0.755" (19.177mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή 40 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Post (ζευγάρωμα) 10.0µin (0.25µm)