DWM-35-51-TM-D-290
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος .050" BOARD SPACERS
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DWM-35-51-TM-D-290 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 19968 pcs Φύλλο δεδομένων
Λήξη Solder Σειρά Flex Stack, DWM
σειρά Απόσταση 0.100" (2.54mm) Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Bulk Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 70 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Ουρά 0.120" (3.048mm)
Μήκος - Ύψος Stack 0.290" (7.366mm) Μήκος - Post (ζευγάρωμα) -
Μήκος - Συνολική ακίδα 0.410" (10.414mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή 70 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Tin Through Hole Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Post (ζευγάρωμα) -