DWM-34-60-S-D-705
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος .050" BOARD SPACERS
Φύλλα δεδομένων: 1.DWM-34-60-S-D-705.pdf2.DWM-34-60-S-D-705.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DWM-34-60-S-D-705 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 6614 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DWM-34-60-S-D-705.pdf2.DWM-34-60-S-D-705.pdf
Λήξη Solder Σειρά Flex Stack, DWM
σειρά Απόσταση 0.100" (2.54mm) Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Bulk Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 68 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Ουρά 0.120" (3.048mm)
Μήκος - Ύψος Stack 0.705" (17.907mm) Μήκος - Post (ζευγάρωμα) -
Μήκος - Συνολική ακίδα 0.825" (20.955mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή 68 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Post (ζευγάρωμα) 30.0µin (0.76µm)