DWM-25-60-S-D-455
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος .050" BOARD SPACERS
Φύλλα δεδομένων: 1.DWM-25-60-S-D-455.pdf2.DWM-25-60-S-D-455.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DWM-25-60-S-D-455 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 10371 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DWM-25-60-S-D-455.pdf2.DWM-25-60-S-D-455.pdf
Λήξη Solder Σειρά Flex Stack, DWM
σειρά Απόσταση 0.100" (2.54mm) Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Bulk Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 50 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Ουρά 0.120" (3.048mm)
Μήκος - Ύψος Stack 0.455" (11.557mm) Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.250" (6.350mm)
Μήκος - Συνολική ακίδα 0.825" (20.955mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή 50 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Post (ζευγάρωμα) 30.0µin (0.76µm)