DWM-25-53-TM-D-200
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος .050" BOARD SPACERS
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DWM-25-53-TM-D-200 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 20293 pcs Φύλλο δεδομένων
Λήξη Solder Σειρά Flex Stack, DWM
σειρά Απόσταση 0.100" (2.54mm) Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Bulk Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 50 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Ουρά 0.120" (3.048mm)
Μήκος - Ύψος Stack 0.200" (5.080mm) Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.185" (4.699mm)
Μήκος - Συνολική ακίδα 0.505" (12.827mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή 50 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Tin Through Hole Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Post (ζευγάρωμα) -