DWM-20-61-G-S-710
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος .050" BOARD SPACERS
Φύλλα δεδομένων: 1.DWM-20-61-G-S-710.pdf2.DWM-20-61-G-S-710.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DWM-20-61-G-S-710 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 19946 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DWM-20-61-G-S-710.pdf2.DWM-20-61-G-S-710.pdf
Λήξη Solder Σειρά Flex Stack, DWM
σειρά Απόσταση - Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Bulk Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 20 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Ουρά 0.120" (3.048mm)
Μήκος - Ύψος Stack 0.710" (18.034mm) Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.220" (5.588mm)
Μήκος - Συνολική ακίδα 1.050" (26.670mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή 20 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Post (ζευγάρωμα) 10.0µin (0.25µm)