DWM-15-61-G-D-710
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος .050" BOARD SPACERS
Φύλλα δεδομένων: 1.DWM-15-61-G-D-710.pdf2.DWM-15-61-G-D-710.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DWM-15-61-G-D-710 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 14792 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DWM-15-61-G-D-710.pdf2.DWM-15-61-G-D-710.pdf
Λήξη Solder Σειρά Flex Stack, DWM
σειρά Απόσταση 0.100" (2.54mm) Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Bulk Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 30 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Ουρά 0.120" (3.048mm)
Μήκος - Ύψος Stack 0.710" (18.034mm) Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.220" (5.588mm)
Μήκος - Συνολική ακίδα 1.050" (26.670mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή 30 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Post (ζευγάρωμα) 10.0µin (0.25µm)