DWM-13-59-G-D-511
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος .050" BOARD SPACERS
Φύλλα δεδομένων: 1.DWM-13-59-G-D-511.pdf2.DWM-13-59-G-D-511.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DWM-13-59-G-D-511 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 16892 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DWM-13-59-G-D-511.pdf2.DWM-13-59-G-D-511.pdf
Λήξη Solder Σειρά Flex Stack, DWM
σειρά Απόσταση 0.100" (2.54mm) Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Bulk Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 26 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Ουρά 0.120" (3.048mm)
Μήκος - Ύψος Stack 0.511" (12.979mm) Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.124" (3.150mm)
Μήκος - Συνολική ακίδα 0.755" (19.177mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή 26 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Post (ζευγάρωμα) 10.0µin (0.25µm)