DWM-12-61-S-D-710
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος .050" BOARD SPACERS
Φύλλα δεδομένων: 1.DWM-12-61-S-D-710.pdf2.DWM-12-61-S-D-710.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DWM-12-61-S-D-710 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 16793 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DWM-12-61-S-D-710.pdf2.DWM-12-61-S-D-710.pdf
Λήξη Solder Σειρά Flex Stack, DWM
σειρά Απόσταση 0.100" (2.54mm) Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Bulk Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 24 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Ουρά 0.120" (3.048mm)
Μήκος - Ύψος Stack 0.710" (18.034mm) Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.220" (5.588mm)
Μήκος - Συνολική ακίδα 1.050" (26.670mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή 24 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Post (ζευγάρωμα) 30.0µin (0.76µm)