DWM-08-57-G-S-413
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος .050" BOARD SPACERS
Φύλλα δεδομένων: 1.DWM-08-57-G-S-413.pdf2.DWM-08-57-G-S-413.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DWM-08-57-G-S-413 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 56888 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DWM-08-57-G-S-413.pdf2.DWM-08-57-G-S-413.pdf
Λήξη Solder Σειρά Flex Stack, DWM
σειρά Απόσταση - Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Bulk Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 8 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Ουρά 0.120" (3.048mm)
Μήκος - Ύψος Stack 0.413" (10.490mm) Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.117" (2.972mm)
Μήκος - Συνολική ακίδα 0.650" (16.510mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή 8 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Post (ζευγάρωμα) 10.0µin (0.25µm)