DWM-07-57-S-S-232
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος .050" BOARD SPACERS
Φύλλα δεδομένων: 1.DWM-07-57-S-S-232.pdf2.DWM-07-57-S-S-232.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DWM-07-57-S-S-232 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 56323 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DWM-07-57-S-S-232.pdf2.DWM-07-57-S-S-232.pdf
Λήξη Solder Σειρά Flex Stack, DWM
σειρά Απόσταση - Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Bulk Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 7 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Ουρά 0.120" (3.048mm)
Μήκος - Ύψος Stack 0.232" (5.893mm) Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.298" (7.569mm)
Μήκος - Συνολική ακίδα 0.650" (16.510mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή 7 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Post (ζευγάρωμα) 30.0µin (0.76µm)