DWM-07-01-L-S-200
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος .050" BOARD SPACERS
Φύλλα δεδομένων: 1.DWM-07-01-L-S-200.pdf2.DWM-07-01-L-S-200.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DWM-07-01-L-S-200 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 91922 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DWM-07-01-L-S-200.pdf2.DWM-07-01-L-S-200.pdf
Λήξη Solder Σειρά Flex Stack, DWM
σειρά Απόσταση - Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Bulk Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 7 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Ουρά 0.120" (3.048mm)
Μήκος - Ύψος Stack 0.200" (5.080mm) Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.130" (3.302mm)
Μήκος - Συνολική ακίδα 0.450" (11.430mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή 7 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Post (ζευγάρωμα) 10.0µin (0.25µm)