DWM-06-60-G-D-552
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος .050" BOARD SPACERS
Φύλλα δεδομένων: 1.DWM-06-60-G-D-552.pdf2.DWM-06-60-G-D-552.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DWM-06-60-G-D-552 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 40490 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DWM-06-60-G-D-552.pdf2.DWM-06-60-G-D-552.pdf
Λήξη Solder Σειρά Flex Stack, DWM
σειρά Απόσταση 0.100" (2.54mm) Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Bulk Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 12 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Ουρά 0.120" (3.048mm)
Μήκος - Ύψος Stack 0.552" (14.021mm) Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.153" (3.886mm)
Μήκος - Συνολική ακίδα 0.825" (20.955mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή 12 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Post (ζευγάρωμα) 10.0µin (0.25µm)