DWM-03-58-S-D-489
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος .050" BOARD SPACERS
Φύλλα δεδομένων: 1.DWM-03-58-S-D-489.pdf2.DWM-03-58-S-D-489.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DWM-03-58-S-D-489 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 78345 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DWM-03-58-S-D-489.pdf2.DWM-03-58-S-D-489.pdf
Λήξη Solder Σειρά Flex Stack, DWM
σειρά Απόσταση 0.100" (2.54mm) Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Bulk Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 6 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Ουρά 0.120" (3.048mm)
Μήκος - Ύψος Stack 0.489" (12.421mm) Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.096" (2.438mm)
Μήκος - Συνολική ακίδα 0.705" (17.907mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή 6 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Post (ζευγάρωμα) 30.0µin (0.76µm)