DWM-02-61-G-D-710
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος .050" BOARD SPACERS
Φύλλα δεδομένων: 1.DWM-02-61-G-D-710.pdf2.DWM-02-61-G-D-710.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DWM-02-61-G-D-710 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 59883 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DWM-02-61-G-D-710.pdf2.DWM-02-61-G-D-710.pdf
Λήξη Solder Σειρά Flex Stack, DWM
σειρά Απόσταση 0.100" (2.54mm) Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Bulk Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 4 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Μήκος - Ουρά 0.120" (3.048mm) Μήκος - Ύψος Stack 0.710" (18.034mm)
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.220" (5.588mm) Μήκος - Συνολική ακίδα 1.050" (26.670mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 4 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole