BTS-025-01-L-D-K
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος .635MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBL
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BTS-025-01-L-D-K Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 14137 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά BTS Πίσσα 0.025" (0.64mm)
Συσκευασία Tube Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 50 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 5mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.160" (4.06mm)
Χαρακτηριστικά Pick and Place Λεπτομερής περιγραφή 50 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold